باشگاه مشتریان

مشتری گرامی از خرید شما سپاسگذاریم و مفتخریم تا شما را به عنوان عضو جدید از خانواده باشگاه مشتریان زرسام هنر در کنار خود داشته باشیم.

 

مزایای استفاده از کارت باشگاه مشتریان زرسام هنر

  • این کارت به منزله کارت شناسایی شما در مجموعه زرسام هنر محسوب می شود و با ارائه این کارت تیم فروش ما همکاری بهتر و بیشتری با شما خواهند داشت
  • ذخیره شدن تمامی خریدها، تخفیفات و تراکنش های مالی شما با زرسام هنر در این کارت
  • قابلیت استفاده در خرید های حضوری و اینترنتی
  • برخورداری از تخفیفات ویژه شامل تخفیفات مناسبتی
  • برخورداری از هدیه ویژه تولد: کارت شما به میزان 20000 تومان در روز تولد شما به مدت یک هفته شارژ می گردد. این موضوع در همان ایام از طریق سامانه پیامکی زرسام هنر نیز به اطلاع شما رسانده می شود. شما می توانید در این مدت با به همراه داشتن کارت خود به هریک از شعب زرسام هنر مراجعه نموده و یا با خرید اینترنتی از وبسایت، از این تخفیف ویژه بهره مند شوید.
  • آگاهی از زمان حراج ها و فروش های ویژه از طریق سامانه پیامکی زرسام هنر به شماره 10002991
  • دریافت نظرات و پیشنهادات شما از طریق سیستم امور مشتریان زرسام هنر

 

نحوه استفاده از کارت باشگاه مشتریان زرسام هنر

با اولین خرید از هر یک از شعبات زرسام هنر یا فروشگاه اینترنتی،کارت الکترونیکی باشگاه مشتریان با شماره ای منحصر به فرد به نام شما صادر شده و تحویل داده می شود.

در هر بار خرید به میزان 10 درصد از مبلغ فاکتور در کارت شما به عنوان شارژ اعتباری ذخیره می گردد. (به طور مثال اگر مبلغ خرید شما 200000 تومان باشد، مبلغ 20000 تومان از آن در کارت شما ذخیره می شود). این مبلغ 24 ساعت بعد از خرید به حساب کاربری (کارت) شما افزوده شده و می توانید با ارائه کارت، این مبلغ شارژ اعتباری را در خرید بعدی خود استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که شما در هر روز بارها می توانید از اعتبار خود جهت بهره مندی از تخفیف استفاده نموده و تا بی نهایت بار خرید، در یک روز در کارت خود اعتبار ذخیره نمایید. همچنین شما مختارید در خرید بعدی از شارژ اعتباری خود استفاده کنید یا با ذخیره این شارژ در کارت، کل وجه خرید خود را نقدا پرداخت نمایید.