تابلو صلوات

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000136
کد سفارش : 1878
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 45 × 45 سانتی متر
۹۱۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 1878 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

صلوات در عرف شرع به معني درود فرستادن بر رسول خدا صلّی اللّه‌ علیه و آله و اهل بیت او علیهم السّلام یا دیگر مقربان درگاه الهی است.

صلوات بر محمد و آل محمد علیهم السّلام مستحب مؤکد است و روایات فراوانی در فضیلت و پاداش آن وارد شده است از جمله: در روایتی از محمد بن مسلم، از امام باقر و امام صادق علیهما السّلام آمده است: «در مقام سنجش اعمال (در قیامت) عملی سنگین ‌تر از صلوات بر محمد و آل محمد (علیهم‌السّلام ) نمی‌باشد. اعمال فرد در کفه ترازو گذاشته می‌شود و کم می‌آید و چون صلوات بر آن افزوده می‌شود، موجب رجحان و سنگینی آن می‌گردد.»

این تابلو اثر هنرمندانه ای از صلوات بر محمد (ص) و آل اوست که بسیار هنرمندانه طراحی شده است. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.