گردنبند لاکت گره ای ان یکاد سنگ انیکس

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411514300110
کد سفارش : 1941
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : ▪ بند: 70 cm
▪ قطر دایره: 3 cm
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 1941 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

مسلمانان منظور از این شریفه را همان مفهوم عامه چشم زدن تعبیر کرده اند. برخی نیز بر این اعتقادند که این دو آیه اشاره به تضاد بین حرفهای کافران دارد به طوری که از یکسو از شنیدن آیات قران چنان شگفت زده می شوند که از تعجب نزدیک است پیامبر را چشم بزنند اما از طرف دیگر حرفهای حضرت را تکذیب می کنند.

اکثر مردم برای در امان ماندن از چشم زخم دیگران اعتقاد زیادی به این آیه دارند و بدین منظور این آیه را همیشه همراه خود دارند. چشم شور هم از آن پدیده هایی است که شاید علم آدمی هیچوقت نتواند آنها را تایید یا حتی تکذیب کند اما همه خوب می دانیم که همچین پدیده هایی وجود دارند. از پیامبر عظیم الشٲن اسلام نقل شده است که: اگر چیزی می توانست بر قضا و قدر پیشی بگیرد چشم زدن بود.

این لاکت زیبا محصولی فوق العاده جذاب، منحصر به فرد و وسیله ای برای همراه داشتن تصویری از عزیزانمان می باشد. ما با استفاده از ورق پوشش طلا آیه وان یکاد را طراحی، تولید و بر روی درب این محصول به کار بردیم. همچنین بند آن از جنس انیکس می باشد.

 ترکیب ورق پوشش طلا و سنگ انیکس علاوه بر ارزشمندتر نمودن این محصول، زیبایی و جذابیت آن را دو چندان نموده است.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.