مدال مانی نماد فروردین سنگ گارنت

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411512200117
کد سفارش : 2173
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : ▪ قطر دایره: 2/3 cm
۸۵،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 2173 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصی به زیورآلات و جواهرات دارند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای خانم های با سلیقه و مشکل پسند باشد.

این آویز زیبا مخصوص متولدین ماه فروردین است که در تولید آن از سنگ گارنت (سنگ مخصوص ماه تولد فروردین) استفاده شده است. همچنین نماد این ماه قوچ است که با استفاده از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده است و در آن جای گرفته و همین امر زیبایی و جذابیت آن را دو چندان نموده است. قطعا این محصول زیبا می تواند هدیه ای به یادماندنی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

خواص سنگ ماه تولد فروردین (گارنت):

خواص کلی: سبب تقویت پایداری، استقامت، صداقت، افکار مثبت، افزایش اعتماد به نفس و موفقیت در انتخاب شغل می شود از این رو نمادی برای کسب و کار موفق شناخته می شود. همچنین باعث کاهش افسردگی و ایجاد محبوبیت می شود. در کل این سنگ عشق رمانتیک است.

خواص درمانی: سبب التیام خون، قلب و ریه ها می شود و همچنین برای تقویت چشم و درمان سرطان در مراحل اولیه کارایی دارد.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.