دستبند مانی بافت رقص باله سنگ جاسپر

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411505600308
کد سفارش : 2349
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : ▪ بند: 14 cm ▪ قطر دایره: 2/3 cm
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 2349 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصی به زیورآلات و جواهرات دارند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای خانم های با سلیقه و مشکل پسند باشد.

باله نوعی رقص است که حرکات آن نیاز به حد بالایی از ورزیدگی بدن رقصنده دارد. ریشه آن بیشتر مربوط به فرانسه می باشد اما در سایر ملل نیز گسترش یافته است. شاید اغراق نباشد اگر بگوییم رقص باله از زیباترین نوع رقص است. در تولید این دستبند زیبا از سنگ جاسپر  استفاده شده است. همچنین نماد رقص باله که با استفاده از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده است و در آن جای گرفته و همین امر زیبایی و جذابیت آن را دو چندان نموده است. قطعا این محصول زیبا می تواند هدیه ای به یادماندنی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

خواص سنگ جاسپر:

خواص کلی: سبب مبارزه با خستگی، محافظت کننده، ایجاد اعتماد به نفس و استقلال شخصیت در فرد می شود.

خواص درمانی: در درمان کبد، طحال، لوزالمعده و تب مفید است. باعث کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی و گردش خون می شود. همچنین به جذب آهن به داخل بدن و دفع سموم کمک می کند و انرژی فیزیکی بدن را افزایش می دهد.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.