شاخه گل رز متوسط

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 413908300004
کد سفارش : 304
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 19 سانتی متر
۲۴۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 304 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

گل علاوه بر سمبل زیبایی، یکی از هدایایی است که نشان دهنده ی احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است. هدیه دادن گل برای هدیه گیرنده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولاً نشانه ی علاقه و صمیمیت هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. فراموش نکنید که لازم نیست حتما منتظر موقعیت و اتفاق خاصی برای هدیه گل به کسانی که دوستشان دارید باشید، در حقیقت گل هدیه ایست که اگر به صورت غیر منتظره تقدیم شود ارزش بیشتری دارد.

شاخه گل رز طلا بهترین هدیه برای آنهایی است که دوستشان دارید! گل و برگ این محصول از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده و ساقه آن ازجنس پلاستیک و دارای آبکاری طلا است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند. این محصول دارای 3 انداره مختلف کوچک، متوسط و بزرگ است.

پایه های کریستالی زیبایی برای این محصول تعبیه شده است که شما در صورت تمایل می تواند آن را خریداری نموده و شاخه گل را درون آن جای دهید. برای مشاهده پایه های کریستالی کلیک کنید.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.