گردنبند مانا گره ای قفل دار نماد اسفند سنگ تورمالین كوچک

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411514300358
کد سفارش : 3058
وضعیت موجودی : موجود
اندازه :
۹۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 3058 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه خاصی به طلا و جواهرات دارند و همچنین علاقه مند به داشتن جواهرات هستند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای آنها باشد. این محصول زیبا متعلق به خانم های با سلیقه و مشکل پسند است.

سنگ درمانی که از دیرباز در زمره درمانهای طبیعی بوده، امروزه تحت نام (gem therapy) به عنوان یکی از رشته های طب مکمل معرفی و طبقه بندی می شود. در طول تاریخ از سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی برای مقاصد درمانی، محافظت افراد در برابر بلایای طبیعی و تاثیرات نامطلوب محیطی استفاده می شده است.

اگر شما نیز از دسته کسانی هستید که به سنگ های زینتی علاقه مندید ، باید برایتان جالب باشد که بدانید این سنگ ها برای بدن چه خاصیت های گوناگونی دارند.

خواص سنگ ماه تولد اسفند(تورمالین):

خواص کلی: سبب بالا بردن اعتماد به نفس، غلبه بر ترس، موفقیت در کسب و کار،  خنثی نمودن انرژی های منفی و غم و اندوه می شود. همچنین نماد بی طرفی، محبت، شادی، آرامش، تعادل، شفا، قدرت، تحمل و درک است.

خواص درمانی: در درمان اختلالات سیستم عصبی، ستون فقرات، بیماری های عفونی، مسمومیت خون، بیماری های قلبی و جهاز هاضمه مفید است. سبب تقویت سیستم ایمنی و عضلات بدن جهت کاهش درد می باشد.

​در طراحی این گردنبند زیبا از نماد ماه تولد اسفند استفاده شده است. ترکیب سنگ تورمالین به عنوان بند در کنار مدال ماه اسفند سبب شده تا محصولی متفاوت و جذاب خلق شده و زیبایی آن دوچندان شود. قطعا این گردنبند نگاه همگان را به شما جلب خواهد کرد و جذابیت شما را بیشتر خواهد نمود.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

 

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.