گردنبند مانا گره ای قفل دار پروانه 1 سنگ تورمالين كوچك

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411514300349
کد سفارش : 3062
وضعیت موجودی : موجود
اندازه :
۹۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 3062 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصی به زیورآلات و جواهرات دارند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای خانم های با سلیقه و مشکل پسند باشد.

این انگشتر طرحی از یک پروانه زیبا در زمان باز کردن بالهایش است. پروانه داخل این انگشتر از جنس طلا (پوشش داده شده روی ورق نازک پلیمر) بوده که برای محافظت و زیبایی بیشتر در محفظه ای شیشه ای قرار گرفته است. قطعا این محصول زیبا می تواند هدیه ای به یادماندنی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

خواص سنگ تورمالین:

خواص کلی: سبب بالا بردن اعتماد به نفس، غلبه بر ترس، موفقیت در کسب و کار،  خنثی نمودن انرژی های منفی و غم و اندوه می شود. همچنین نماد بی طرفی، محبت، شادی، آرامش، تعادل، شفا، قدرت، تحمل و درک است.

خواص درمانی: در درمان اختلالات سیستم عصبی، ستون فقرات، بیماری های عفونی، مسمومیت خون، بیماری های قلبی و جهاز هاضمه مفید است. سبب تقویت سیستم ایمنی و عضلات بدن جهت کاهش درد می باشد

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

 

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.