تابلو پشت رنگی گل نسترن 3

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000065
کد سفارش : 739
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 35 × 40 سانتی متر
۴۳۱،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 739 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

گل نسترن نماد آرزو و همدلی است و زمانی که شما این گل را به معشوقتان هدیه می دهید بدان معناست که از وی تقاضای همدلی دارید و میخواهید که او همواره در کنار شما باید و شما را تنها نگذارد.

این گل علاوه بر سمبل زیبایی، یکی از هدایایی است که نشان دهنده ی احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است. هدیه دادن گل برای هدیه گیرنده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولاً نشانه ی علاقه و صمیمیت هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. فراموش نکنید که لازم نیست حتما منتظر موقعیت و اتفاق خاصی برای هدیه گل به کسانی که دوستشان دارید باشید، در حقیقت گل هدیه ایست که اگر به صورت غیر منتظره تقدیم شود ارزش بیشتری دارد.

این تابلو زیبا بهترین هدیه برای آنهایی است که دوستشان دارید! این محصول قابلیت نصب روی دیوار را دارد.گل و برگ این محصول از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده و زمینه آن نیز رنگی می باشد که همین امر سبب جذابیت بیشتر آن می باشد.. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.