مدال مانا رقص باله 2 سنگ جاسپر

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411512200062
کد سفارش : 968
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : ▪ قطر دایره: 2/5 cm
۷۰،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 968 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصی به زیورآلات و جواهرات دارند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای خانم های با سلیقه و مشکل پسند باشد.

این آویز زیبا با طرحی از یک رقصنده باله ساخته شده است. باله نوعی رقص است که حرکات آن نیاز به حد بالایی از ورزیدگی بدن رقصنده دارد. ریشه آن بیشتر مربوط به فرانسه می باشد اما در سایر ملل نیز گسترش یافته است. شاید اغراق نباشد اگر بگوییم رقص باله از زیباترین نوع رقص است. رقصنده داخل این نیم ست از جنس طلا (پوشش داده شده روی ورق نازک پلیمر) بوده که برای محافظت و زیبایی بیشتر در محفظه ای شیشه ای قرار گرفته است. سنگ داخل این نیم ست جاسپر بوده که به زیبایی زیر پای رقصنده قرار گرفته است.

برخی از خواص سنگ جاسپر:

• خواص کلی: سبب مبارزه با خستگی، محافظت کننده، ایجاد اعتماد به نفس و استقلال شخصیت در فرد می شود.

• خواص درمانی: در درمان کبد، طحال، لوزالمعده و تب مفید است. باعث کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی و گردش خون می شود. همچنین به جذب آهن به داخل بدن و دفع سموم کمک می کند و انرژی فیزیکی بدن را افزایش می دهد.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.